Done, bugüne kadar 200'ün üzerinde mobil mesajlaşma servis hizmeti vermiştir ve mobil operatörlerin mobil mesajlaşma servislerini işleten başarılı bir uygulama servis sağlayıcı konumundadır.

Astrokolik Astroloji Paketleri

Astrokolik çeşitli burç hizmetlerini içeren bir web sitesidir. Tüm burç yorumları Rezan Kiraz ve Ayda Ersan tarafından yorumlanır. Mobil kullanıcılar astrokolik üzerinden herhangi bir astroloji servisine abonelik başlatabilirler.


Türk Telekom Yasemin Boran Astroloji Paketi

Türk Telekom Astroloji Paketi'nin içerikleri ve altyapısı Done tarafından sağlanmaktadır. Aboneler, burç yorumlarını her gün cep telefonlarına gönderilen mesajlar sayesinde takip ederler. Ayrıca, her hafta Salı günleri Para, Cuma günleri ise Aşk yorumlarını cep telefonlarına gönderilen mesajlar sayesinde takip ederler.


Diyet Paketi

İçeriği Acıbadem Sağlık Grubu uzman diyetisyenleri tarafından hazırlanan Diyet Paketi ile, sağlıklı bir yaşamın anahtarı olan doğru beslenme önerilerini kullanıcılar cep telefonlarına SMS ile alırlar. Yaşam tarzlarına özel oluşturulacak diyet planı, beslenme önerileri ve hedef kilo takipleriyle ilgili içerikler gönderilir.


Turkcell Çocuğum Okulda Gelişim Paketi

Turkcell Çocuğum Okulda Gelişim Paketi velilere Anaokulu 5 yaştan Lise son sınıfa kadar çocuklarının sınıflarına özel tüm gelişim bilgilerini ve velilere özel ebeveyn koçluk bilgilerini sunan bir pakettir. Paket içeriklerini Connect & Consult Eğitim ve Danışmanlık Firmasının uzman pedagogları tarafından hazırlanır. İçerikler kullanıcılara SMS ve MMS olarak gönderilir. Çocuğum Okulda Gelişim Paketi ile kullanıcılara özel eğitimler, seminerler ve çeşitli markalardan indirimler de sunulmaktadır. Paket geliştirmesi DONE tarafından yapılır.


Dr.Öz

Kullanıcılara sağlıklı yaşam önerileri sunan Dr. Öz paketinin içerikleri Dr. Mehmet ÖZ tarafından hazırlanır. Paket geliştirmesi ve 7/24 teknik desteği DONE tarafından yapılmaktadır.


Turkcell Eğlenceli Bilgi Paketi

Turkcell Eğlenceli Bilgi paketinde Turkcell Junior Paket kullanıcıları eğlendirirken düşündüren bilgi SMS'lerini cep telefonlarına ÜCRETSİZ olarak almaktadırlar. Sosyal bilimler, coğrafi bilgiler, hayvanlar alemi ve dünya rekorları gibi çeşitli alanlardan derlenmiş bilgilerin yanı sıra eğlenceli içerikler de ücretsiz olarak abonelerin cebine gönderilmektedir


Turkcell Sağlıklı Beslenme Paketi

Sağlıklı Beslenme” paketi kullanıcılara sağlıklı beslenme ile ilgili önemli ipuçları veren ücretsiz bir pakettir. Sağlıklı Beslenme paketinin içeriği Acıbadem Sağlık Grubu tarafından sağlanır, paket geliştirmesi ise DONE tarafından yapılır. 


Turkcell Bebeğim Büyürken Paketi

Bebegim Büyürken” paketi yeni anne olmuş kişilere uygun, ücretsiz bir pakettir. Bu pakette yeni doğmuş bebeklerle ilgili bilinmesi gereken bilgiler, tavsiyeler, öneriler kullanıcılara gönderilir. Bebeğimi Büyürken paketinin içeriği Anadolu Sağlık Merkezi tarafından sağlanır, paket geliştirmesi ise DONE tarafından yapılır.


Turkcell Çocuğum Okulda Paketi

Çocuğum Okulda velilere çocuklarının sınıflarına göre fizyolojik gelişim ve sağlık, sosyal ve duygusal gelişim, eğitim konularında bilgi veren ÜCRETSİZ bir servistir. Connect&Consult Eğitim ve Danışmanlık Firmasının uzman pedagogları tarafından hazırlanmakta olan güncel, doğru ve güvenilir bilgilerden oluşmaktadır. Paket geliştirmesi ise DONE tarafından yapılır.


Turkcell Bebeğimi Beklerken Paketi

Bebegimi Beklerken” paketi hamile bayanlar için ücretsiz bir pakettir. Bebeğimi Beklerken paketinde kullanıcılara Fetus gelişimi, hamilelikte değişim, beslenme önerileri, egzersiz önerileri, babalar için tavsiyeler, bilgilendirici videolar ve ultrason resimleri gibi gerekli bilgiler gönderilir. Bebeğimi Beklerken paketinin içeriği Anadolu Sağlık Merkezi tarafından sağlanır, paket geliştirmesi ise DONE tarafından yapılır.


Turkcell Ramazan Paketi

Ramazan paketi kullanıcılara oruç ile ilgili faydalı bilgiler ve öneriler sağlayan ücretsiz bir pakettir.


Turkcell Rezan Kiraz astroloji Paketi

Turkcell Rezan Kiraz Astroloji paketinin içerikleri ve altyapısı Done tarafından sağlanmaktadır. Aboneler burç yorumlarını günlük olarak, tarot yorumlarını ise Salı ve Perşembe günleri cep telefonlarına gönderilen mesajlar sayesinde takip ederler.


Turkcell Kamu Paketi

Kamu Paketi Turkcell ve Anadolu Ajans işbirliği ile başlatılan, kamu sektöründe çalışan veya çalışmak isteyen memurlara bilgi vermeye amaçlamaktadır. Kamu paketi kullanıcılara SMS ile duyurulardan ve iş fırsatlarından haberdar olurlar.